Vyzkoušeno zákazníky

Vypadávání vlasů jsem se rozhodl řešit ve chvíli, kdy si ho začalo všímat mé okolí. Plešatost je v mé rodině dědičná a já nechtěl dojít do stádia, kdy už nebude šance ji řešit. Rozhodl jsem se proto vyzkoušet doplněk stravy Folixil. Po několika měsících začínám pociťovat výsledek. Ne že bych měl háro do půl zad, ale jde jasně vidět, že kouty se nezvětšují, ale naopak pomalu zarůstají. Folixil budu užívat dál a také ho dál doporučovat. Díky!
Marek K., Beroun
Před dvěma lety se mi začaly tvořit výrazné kouty a rovněž se mi po krátkém čase vytvořila „pleška“. Protože jsem čerstvý třicátník, nebylo to pro mě nic příjemného. Manželka mi v lékárně zakoupila Folixil, které je určený pro muže, které trápí postupná ztráta vlasového porostu. Přípravek jsem začal poctivě užívat a už za tři měsíce byly znát první výsledky. Vlasy začaly postupně dorůstat. Tento doplněk stravy pro muže mohu všem vřele doporučit!
Karel, 33
V naší rodině mužům vlivem genetiky postupně vypadávají vlasy. Ani já nejsem výjimkou, a proto jsem se rozhodl s tímto problémem bojovat. Pídil jsem se po variantách řešení a na internetu jsem zjistil, že skvělým pomocníkem je Folixil. Vsadil jsem tedy všechno na jednu kartu a světe div se, zabralo to. Po pravidelném používání tohoto doplňku stravy mi pomalu začaly růst znovu vlasy, a to dokonce i tam, kde už byla opravdu pouze lysinka. Zhruba po roce jsem měl zase vlasy a cítil jsem opět jako světák.
Luboš, 42
Majitelem plešky jsem byl zhruba od čtyřiceti let, ale nikdy jsem se s touto ztrátou zcela nesrovnal. Na doporučení kamaráda, který už také řeší podobný problém, jsem začal používat doplněk stravy Folixil. Říkal jsem si, když pomohl jemu, možná dopomůže ke štěstí i mé osobě, ale moc jsem s tím nepočítal. Šokem pro mě bylo, když jsem po zhruba půl roce viděl zcela evidentní výsledky. Vlasy opravdu rostly. Dneska už mám dokonce nový účes a cítím se zase jako muž.
Petr, 51
Asi před rokem mi začaly padat vlasy doslova v chomáčích, a proto jsem si pořídil doplněk stravy Folixil, který mě opravdu pozitivně překvapil. Moc jsem totiž nevěřil, že by tak zázračně, jak slibovala paní lékárnice, mohl fungovat. Nicméně vlasy se po nějakém čase vzpamatovaly, přestaly padat a hlavně začaly opět růst. Doporučuji Folixil všem!
Mirek, 38